HOME > Nábytek > Obývací pokoj > Odkládací stolky

2SET odkládací stolek MAKASSAR 40-30 masiv sheesham

Kód:
OS37290
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
4 452 Kč
842 Kč (19%)
: 3 610 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

2SET odkládací stolek MAKASSAR 40-30 masiv sheesham

Barva: přírodní

Materiál: masivní dřevo, sheesham, lakované

Rozměry většího stolku (ŠxVxH): 40 cmx 40 cm x 40 cm

Rozměry menšího stolku (ŠxVxH): 30 cm x 30 cm x 30 cm

Ruční zpracování přírodního produktu může vést k barevným odchylkám či nesrovnalostem. Kostky jsou uvnitř duté. Stolky mohou mít různé využití, odkládací či příruční stolky nebo též jako dekorativní element. Umístnění stolků doporučujeme vedle dalšího produktu z indického palisandru, pak bude vytvořena velmi pěkná sestava z tohoto masivního nábytku. MAKASSAR je rozsáhlá kolekce a my Vám nabízíme řadu dalších produktů z této sériové řady.

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE MAKASSAR  uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

NĚCO MÁLO O SHEESHAMU

Indický palisandr (sheesham) - dřevina Sheesham pochází z indického palisandru neboli Dalbergia Sisso, což je opadavý strom, na indickém subkontinentu lépe známý právě jako Sheesham. Má přirozenou odolnost vůči rozkladu, neohýbá se ani neštěpí, po vyleštění se krásně leskne a má hladký povrch. Každý kousek nábytku ze Sheeshamu má svou unikátní barvu, neboť vlákna jsou výrazná. Toto dřevo lze ručně voskovat, což zanechává hladký povrch. Jádro tohoto dřeva je velmi pevné a odolné vůči termitům. Sheesham si našel své uplatnění i ve stavebnictví, zdravotnictví, ale i také jako palivo pro svou vynikající výhřevnost. Sheesham

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
40 cm x 40 cm x 40 / 30 cm x 30 cm x 30 cm
Materiál
masivní dřevo - indický palisandr (sheesham)
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
akce
odkládací stolek ART DECO 1SILVER

odkládací stolek ART DECO 1SILVER

Kód:OS60
 
u dodavatele
1 663 Kč 1 848 Kč
akce
odkládací stolek NOBLES 43-S mramor

odkládací stolek NOBLES 43-S mramor

Kód:OS38030
 
u dodavatele
1 890 Kč 2 450 Kč
akce
konzolový stolek VENICE SILVER 110

konzolový stolek VENICE SILVER 110

Kód:TD15634
 
u dodavatele
9 990 Kč 12 180 Kč
Odkládací stolek TUTTI

Odkládací stolek TUTTI

Kód:DE-SIL-TUTTI
 
u dodavatele
1 430 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m