grafika

3SET dekorativní tác ORIENT GOLD

1 320 Kč
1 160 Kč

SKLADEM - zvýhodněná cena!

více
položek
na skladě

další položky
HOME > Nábytek > Jídelní prostory > Jídelní židle

2SET židle MAKASSAR masiv sheesham

Kód:
ZDL17763SET
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
9 744 Kč
2 444 Kč (25%)
: 7 300 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR   

2SET židle MAKASSAR masiv sheesham

  • Set obsahuje 2 ks židlí, výhodná cena setu
  • Barva: přírodní
  • Materiál: masivní dřevo - indický palisandrovník (sheesham)
  • Rozměry (ŠxVxH): 45 cm x 95 cm x 45 cm
  • Sedací plocha (ŠxVxH): 45 cm x 45 cm x 40 cm

Ruční zpracování přírodního produktu může vést k barevným odchylkám. Pokud chcete mít materiálově ucelenou jídelní sestavu, pak doporučujeme naše jídelní stoly MAKASSAR, které nabízíme v délkách 160 cm a 200 cm. MAKASSAR je rozsáhlá kolekce a my Vám nabízíme řadu dalších produktů z této sériové řady.

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE MAKASSAR  uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

NĚCO MÁLO O SHEESHAMU

Indický palisandr (sheesham) - dřevina Sheesham pochází z indického palisandru neboli Dalbergia Sisso, což je opadavý strom, na indickém subkontinentu lépe známý právě jako Sheesham. Má přirozenou odolnost vůči rozkladu, neohýbá se ani neštěpí, po vyleštění se krásně leskne a má hladký povrch. Každý kousek nábytku ze Sheeshamu má svou unikátní barvu, neboť vlákna jsou výrazná. Toto dřevo lze ručně voskovat, což zanechává hladký povrch. Jádro tohoto dřeva je velmi pevné a odolné vůči termitům. Sheesham si našel své uplatnění i ve stavebnictví, zdravotnictví, ale i také jako palivo pro svou vynikající výhřevnost. Sheesham získal mezinárodní pozornost především jako kvalitní dřevo pro nábytek, protože toto dřevo je velmi pevné a vydrží generace.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!   

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT   

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
 45 cm x 95 cm x 45 cm
Materiál
masivní dřevo – indický palisandr (sheesham)
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
new
Židle ISLAND bez područky BEIGE

Židle ISLAND bez područky BEIGE

Kód:ZDL38786
 
u dodavatele
3 220 Kč
Jídelní čalouněná židle H-104 šedá/bílá

Jídelní čalouněná židle H-104 šedá/bílá

Kód:DE-SIL-H104SZB
 
u dodavatele
1 860 Kč
akce
Jídelní židle CROSS šedá

Jídelní židle CROSS šedá

Kód:DE-VER-CROSS-SED
 
u dodavatele
1 160 Kč
Jídelní židle SIMON A

Jídelní židle SIMON A

Kód:DE-SIL-SIMONBUPT
 
u dodavatele
2 180 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m