HOME > Nábytek > Jídelní prostory > Barové stolky

barový stůl MAKASSAR masiv sheesham

Kód:
BS15524
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
14 550 Kč
1 300 Kč (9%)
: 13 250 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Barový stůl MAKASSAR masiv sheesham

Barva:  přírodní

Materiál: masivní dřevo – indický palisandr (sheesham)

Rozměry (ŠxVxH): 85 cm x 95 cm x 40 cm

Rozměry zásobníku (ŠxVxH): 53 cm x 7 cm x 33 cm

Hloubka na láhve: 33 cm

Přihrádka: 12 cm x 12 cm

Zásobník je na 15 láhví + další odkládací prostory.

Ruční zpracování přírodního produktu může vést k barevným odchylkám či nesrovnalostem. MAKASSAR je rozsáhlá kolekce a my Vám nabízíme řadu dalších produktů z této sériové řady.

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE MAKASSAR  uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

NĚCO MÁLO O SHEESHAMU

Indický palisandr (sheesham) - dřevina Sheesham pochází z indického palisandru neboli Dalbergia Sisso, což je opadavý strom, na indickém subkontinentu lépe známý právě jako Sheesham. Má přirozenou odolnost vůči rozkladu, neohýbá se ani neštěpí, po vyleštění se krásně leskne a má hladký povrch. Každý kousek nábytku ze Sheeshamu má svou unikátní barvu, neboť vlákna jsou výrazná. Toto dřevo lze ručně voskovat, což zanechává hladký povrch. Jádro tohoto dřeva je velmi pevné a odolné vůči termitům. Sheesham si našel své uplatnění i ve stavebnictví, zdravotnictví, ale i také jako palivo pro svou vynikající výhřevnost. Sheesham získal mezinárodní pozornost především jako kvalitní dřevo pro nábytek, protože toto dřevo je velmi pevné a vydrží generace.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.     

Záruka
2 roky 
Rozměr
85 cm x 95 cm x 40 cm
Materiál
masivní dřevo – indický palisandr (sheesham)
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
barový stůl MONAKO

barový stůl MONAKO

Kód:BT00100WH
 
u dodavatele
4 675 Kč
Barový stolek B-100

Barový stolek B-100

Kód:DE-SIL-STBARB100
 
u dodavatele
1 810 Kč
barový stůl WESP BLACK

barový stůl WESP BLACK

Kód:BT00040BL
 
u dodavatele
4 570 Kč
akce
barový stolek MAMMUT 120-A masiv akácie

barový stolek MAMMUT 120-A masiv akácie

Kód:BS37510
 
u dodavatele
14 750 Kč 21 344 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m