Deflee Design Interior

home > DEFLEE DESIGN INTERIOR

VÍTEJTE V E-SHOPU DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Jsme obchod s nábytkem a bytovými doplňky a budeme velice rádi pokud se stanete dalším spokojeným zákazníkem našeho internetového obchodu. Našich zákazníků si vážíme, zákaznický servis projednává každou objednávku s individuálním přístupem a vždy vůči zákazníkům přistupujeme fér. Neslibujeme co nemůžeme splnit, vždy říkáme pravdu o dodací lhůtě a termínu dodání. Zboží ve většině případů dodáváme v kratší lhůtě než deklarujeme na produktovýh kartách. Jsou však případy, kdy dostupnost je změněna naším dodavatelem a to již nejsme schopni ovlivnit. V takových případech je zákazník o této skutečnosti ihned informován. Takových případů není mnoho, ale stávají se, a i tato skutečnost patří do světa obchodu. Níže Vám konkrétně představíme naše činnosti a připravované novinky. 

DEFLEE DESIGN INTERIOR - VÝROBCE

Jsme výrobci toaletního a kosmetického nábytku pro ženy. U našich stolků klademe důraz především na prostor a moderní design. Toho je důkazem naše kolekce SALÓN, která nabízí řadu velkých kosmetických stolků, například VANESA či LAURA. Tyto kosmetické stoly také patří mezi naše nejprodávanější. K našemu překvapení jsou našimi zákazníky i muži, kteří kosmetické stolky kupují svým ženám jako dárek. A víme, že sklízí úspěch! V naší nabídce naleznete i stolky menší, neboť ženy vyžadují odlišný prostor. Nespornou výhodou naší výroby je možnost volby barvy a dvou rozměrů. Barvu lze volit ze základních 12ti odstínů a dále téměř z dalších 90ti barev a dekorů. S kosmetickými a toaletními stolky DEFLEE DESIGN INTERIOR se bude každá žena cítit jako modelka a získá tolik potřebný prostor pro své toaletní potřeby. Kosmetické a toaletní stolky dodáváme i do zahraničí.

DEFLEE DESIGN INTERIOR - DODAVATEL

Jsme prodejcem krásného designového nábytku. Naše dodavatele si pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s těmi, kteří disponují vysokou kvalitou svých výrobků. Mezi naše partnery patří české, německé a francouzské firmy a výrobci. Sortiment je unikátní, rozsáhlý a nabízí celou řadu kolekcí, ze kterých můžete sestavit nádherné sesty a sestavy nábytku a bytových doplňků. Naši obchodní partneři jsou dlouholetými exportéry po celém světě a jejich výrobky mají punc kvality. DEFLEE DESIGN INTERIOR to je inspirace světovým designem a cesta ke krásnému a originálnímu domovu.

 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m