Baterie a sprchy

Deflee Design Interior

home > DEFLEE DESIGN INTERIOR

DEFLEE DESIGN INTERIOR - VÝROBCE

Jsme výrobci toaletního a kosmetického nábytku pro ženy. Každá z nás se denně líčí a upravuje, ale své potřeby máme většinou ve více částech bytu. Správné líčení však vyžaduje pohodlí a místo pro kosmetické potřeby. U našich výrobků se zaměřujeme především na prostor a jednoduchý moderní design. S Deflee kosmetickými stolky se budete každý den cítit jako modelka a získáte tolik potřebný prostor pro své toaletní potřeby.

DEFLEE DESIGN INTERIOR - DODAVATEL

Jsme prodejcem krásného designového nábytku. Naše dodavatele si pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s těmi, kteří disponují vysokou kvalitou svých výrobků. Mezi naše partnery patří české, německé a francouzské firmy a výrobci. Sortiment je unikátní, rozsáhlý a nabízí celou řadu kolekcí, ze kterých můžete sestavit nádherné sesty a sestavy nábytku a bytových doplňků. Naši obchodní partneři jsou dlouholetými exportéry po celém světě a jejich výrobky mají punc kvality. Deflee Design Interior to je inspirace světovým designem a cesta ke krásnému a originálnímu domovu.

DEFLEE PRO VÁS PŘIPRAVUJE

NOVINKY ZE SVĚTA DESIGNU

Připravujeme pro Vás nádhernou luxusní kolekci koupelnových doplňků a bytového kování. Tyto mimořádné produkty jsou z distribuce našeho významného francouzského partnera, který dodává svůj sortiment mimo jiné i věhlasným hotelům a restauracím. Čeká Vás i zlatem vykládaná kolekce, která je naproprosto ohromující. Také pro Vás připravujeme luxusní designové toaletní stolky se zrcadlem, kde základním materiálem je osvětlená kamínková deska. Jako jediný e-shop Vám představíme tyto nádherné a luxusní výrobky. Novinky Vám představíme počátkem roku 2018.

 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m
zavřít X

TOP SLEVA

NA SKLADOVÉ ZÁSOBY

AKCE PLATÍ

15.1.-31.1.2018