HOME > Nábytek > Jídelní prostory > Jídelní stoly > Všechny jídelní stoly

jídelní stůl GENESIS 180-CM masiv akácie

Kód:
JS36760
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
17 350 Kč
4 000 Kč (23%)
: 13 350 Kč


Tento produkt dodáváme ve více rozměrechhlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Jídelní stůl GENESIS 180-CM masiv akácie

Barva: přírodní

Materiál: masivní akáciové dřevo olejované

Základna: černá nerezová ocel

Rozměry (ŠxVxH): 180 cm x 75 cm x 90 cm, základna 8 cm x 4 cm,  síla stolové desky 35 mm

Vzhledem k přírodnímu materiálu a ručnímu zpracování je každý kus unikátní a dochází tím k barevným a dalším odchylkám. Produkt vychází z kolekce GENESIS, která je značně rozsáhlá a nabízí mnoho dalších souvisejích produktů, ve kterých lze setavit krásné sety a sestavy.

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE GENESIS  uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

 NĚCO MÁLO O AKÁCII

Rod akácie zahrnuje asi 1200 až 1300 druhů. Je to druhý nejobsáhlejší rod bobovitých. Akácie jsou rozšířeny v tropech a subtropech po celém světě, zejména však na jižní polokouli. Je velmi trvanlivé a dobře opracovatelné, s úzkou bělavou bělí a zlatohnědým až načervenale hnědým jádrovým dřevem. Akácie mají poměrně mnohostranné využití. Různé druhy poskytují zejména trvanlivé dřevo, gumy, třísloviny a vonné extrakty. Mnohé druhy mají také využití v medicíně. Pěstují se i jako okrasné dřeviny. V kategorii ohrožených je vedeno celkem 9 druhů pocházejících z Austrálie, tropické Ameriky (zejména z Kuby) a Madagaskaru.

 Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
180 cm x 75 cm x 90 cm
Materiál
masivní akáciové dřevo olejované, ocelová základna
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
Jídelní stůl NELSON 90 cm

Jídelní stůl NELSON 90 cm

Kód:DE-SIL-NELSONDM90
 
u dodavatele
3 430 Kč
Jídelní stůl SK-2 102x64 bílý lesk

Jídelní stůl SK-2 102x64 bílý lesk

Kód:DE-SIL-SK2BCH102
 
u dodavatele
3 300 Kč
Jídelní stůl IMPERIAL 180

Jídelní stůl IMPERIAL 180

Kód:DE-SIL-IMPERIALDC180
 
u dodavatele
10 020 Kč
akce tip
jídelní stůl MAMMUT 140-C masiv akácie

jídelní stůl MAMMUT 140-C masiv akácie

Kód:JS38095
 
u dodavatele
9 999 Kč 11 890 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m