grafika
home > Nábytek > Stoly a stolky > Jídelní stoly

jídelní stůl SW MODERN BAROCCO I

Kód:
KS37904
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
: 20 630 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

Jídelní stůl SW MODERN BAROCCO I

Barva: bílá, stříbrná

Materiál: opálové sklo (tvrzené sklo), leštěná nerezová ocel

Rozměry (ŠxVxH): 200 cm x 75 cm x 105 cm

Tlouška stolu: 10 mm

Stůl nabízíme ve dvou délkách: 180 cm a 200 cm. K jídelnímu stolu nabízíme dále konferenční stolek, konzolový stolek, židle a TV stolek. Obrázky souvisejících produktů naleznete v naší fotogalerii či v kolekci BAROCCO. Produktová řada MODERN BAROCCO se dá kombinovat s řadou NEW BAROCCO. Kolekce BAROCCO dále nabízí jídelní stoly, konzolové stolky a různé typy židlí. V této kolekci sestavíte krásné sestavy a sety. Tato kolekce je typická svou zámeckou elegancí. Všechny produkty z této kolekce naleznete v sekci Kolekce-Barocco. Chcete-li se cítit jak na zámku, pak preferujte tuto produktovou řadu. Pro vytvoření sestav či setů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám vytvoříme zdarma interiérový návrh.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky 
Rozměr
200 cm x 75 cm x 105 cm
Materiál
bezpečnostní tvrzené sklo, leštěná ocel
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
akce

jídelní stůl LIQUID

Kód:JS35610
Kolekce:
sssu dodavatele
5 434 Kč 3 690 Kč

jídelní stůl DAKOTA BLACK

Kód:DT00610BL
Kolekce:
sssu dodavatele
15 490 Kč
akce

jídelní stůl rozkládací CONTINENTAL OAK

Kód:JS20307
Kolekce:
sssu dodavatele
28 140 Kč 21 999 Kč

jídelní stůl SW MODERN BAROCCO II

Kód:KS37903
Kolekce:
sssu dodavatele
19 450 Kč
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m