Deflee rozdává dárky
home > Nábytek > Stoly a stolky > Konferenční stolky

konferenční stolek  BORNEO 100-R masiv recykl

Kód:
KS37371
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
9 890 Kč
690 Kč (7%)
: 9 200 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Konferenční stolek  BORNEO 100-R masiv recykl

Barva: vícebarevný

Materiál: masivní recyklované dřevo, bezpečnostní tvrzené sklo

Rozměry (ŠxVxH): 100 cm x 45 cm x 60 cm

Ruční zpracování přírodního produktu může vést k barevným odchylkám a nesrovnalostem. Kolekce BORNEO nabízí ve stejném dekoru regál, vinotéku a konferenční stolek. Celou kolekci BORNEO si můžete prohlédnout v naší sekci KOLEKCE-BORNEO. Pro tuto produktovou řadu je typický vícebarevný vzhled a nesrovnalosti dřeva.

BEZPEČNOSTNÍ TVRZENÉ SKLO

Naše produkty vyrobené z bezpečnostního tvrzeného skla, jsou velmi pevné a odolné proti úderům a nárazům. Značným násilím se dá ale rozbít vše, pokud tedy dojde k rozbití, tak o toto sklo se nelze pořezat, protože nevznikají ostré střepy, ale takzvané neostré plošky, o které se nelze poranit. Bezpečnostní tvrzené sklo, ze kterého je vyráběn nábytek, je tedy stejně bezpečné jako nábytek dřevěný. Údržba skleněného nábytku je běžná a nevyžaduje zvláštní péči. Pokud můžeme provést přirovnání, tak údržba skleněného nábytku je srovnatelná s nábytkem v lesku či vysokém lesku. Obavy ze skla nejsou na místě, je to bezpečný a velmi elegantní styl.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.   

Záruka
2 roky 
Rozměr
100 cm x 45 cm x 60 cm
Materiál
masivní recyklované dřevo
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
tip

konferenční-odkládací stolek FUSION 3SET WHITE

Kód:KS11839
Kolekce:
sssu dodavatele
2 650 Kč
akce

konferenční-odkládací stolek FUSION 3SET NATURE WHITE

Kód:KS37938
Kolekce:
sssu dodavatele
3 250 Kč 2 990 Kč

konferenční stolek MEDARD

Kód:4239_K137
Kolekce:
sssu dodavatele
2 790 Kč

konferenční stolek GOA 115-A masiv akácie

Kód:KS36708
Kolekce:
sssu dodavatele
7 500 Kč
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m
zavřít X

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE VÁM PŘEJE