grafika
home > Nábytek > Stoly a stolky > Konferenční stolky

konferenční stolek BORNEO 100-R masiv recykl

Kód:
KS37371
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
: 9 890 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Konferenční stolek  BORNEO 100-R masiv recykl

Barva: vícebarevný

Materiál: masivní recyklované dřevo, bezpečnostní tvrzené sklo

Rozměry (ŠxVxH): 100 cm x 45 cm x 60 cm

Ruční zpracování přírodního produktu může vést k barevným odchylkám a nesrovnalostem. Kolekce BORNEO nabízí další související produkty. Pro tuto produktovou řadu je typický vícebarevný vzhled a nesrovnalosti dřeva. Produkty BORNEO lze doplnit prvky z produktové řady JAKARTA, která má velmi podobný design a provedení.

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE BORNEO uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

BEZPEČNOSTNÍ TVRZENÉ SKLO

Naše produkty vyrobené z bezpečnostního tvrzeného skla, jsou velmi pevné a odolné proti úderům a nárazům. Značným násilím se dá ale rozbít vše, pokud tedy dojde k rozbití, tak o toto sklo se nelze pořezat, protože nevznikají ostré střepy, ale takzvané neostré plošky, o které se nelze poranit. Bezpečnostní tvrzené sklo, ze kterého je vyráběn nábytek, je tedy stejně bezpečné jako nábytek dřevěný. Údržba skleněného nábytku je běžná a nevyžaduje zvláštní péči. Pokud můžeme provést přirovnání, tak údržba skleněného nábytku je srovnatelná s nábytkem v lesku či vysokém lesku. Obavy ze skla nejsou na místě, je to bezpečný a velmi elegantní styl.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.   

Záruka
2 roky 
Rozměr
100 cm x 45 cm x 60 cm
Materiál
masivní recyklované dřevo
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

konferenční stolek ELLA

Kód:2432_K129
Kolekce:
sssu dodavatele
2 490 Kč

odkládací stolek HAMMER COPPER

Kód:OS37154
Kolekce:
sssu dodavatele
6 830 Kč

konfereční stolek JAKARTA COPPER 70 -R masiv recykl

Kód:KS37509
Kolekce:
sssu dodavatele
6 798 Kč

konferenční stolek SCANDINAVIA GRAPHITE 115-CM

Kód:KS35940
Kolekce:
sssskladem
3 990 Kč
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m