grafika

obraz skleněný LAS VEGAS 80-CM

1 440 Kč
1 140 Kč

SKLADEM - zvýhodněná cena!

více
položek
na skladě

další položky
HOME > Nábytek > Obývací pokoj > Konferenční stolky > Konferenční stolky všechny

konferenční stolek MAKASSAR 100-S masiv sheesham

Kód:
KS37047
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
5 999 Kč
899 Kč (15%)
: 5 100 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Konferenční stolek MAKASSAR 100-S masiv sheesham

Barva: přírodní

Materiál: masivní dřevo - indický palisandr (sheesham), leštěné

Rozměry (ŠxVxH): 100 cm x 40 cm x 50 cm

Síla stolové desky: 10,5 mm

Základna: 12 cm x 12 cm

Masivní stolek MAKASSAR  za velmi přijatelnou cenu je výborná volba klasického provedení konferenčního stolu. Ruční zpracování přírodního produktu může vést k barevným odchylkám či nesrovnalostem. MAKASSAR je rozsáhlá kolekce a my Vám nabízíme řadu dalších produktů z této sériové řady.

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE MAKASSAR  uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

NĚCO MÁLO O SHEESHAMU

Indický palisandr (sheesham) - dřevina Sheesham pochází z indického palisandru neboli Dalbergia Sisso, což je opadavý strom, na indickém subkontinentu lépe známý právě jako Sheesham. Má přirozenou odolnost vůči rozkladu, neohýbá se ani neštěpí, po vyleštění se krásně leskne a má hladký povrch. Každý kousek nábytku ze Sheeshamu má svou unikátní barvu, neboť vlákna jsou výrazná. Toto dřevo lze ručně voskovat, což zanechává hladký povrch. Jádro tohoto dřeva je velmi pevné a odolné vůči termitům. Sheesham si našel své uplatnění i ve stavebnictví, zdravotnictví, ale i také jako palivo pro svou vynikající výhřevnost. Sheesham získal mezinárodní pozornost především jako kvalitní dřevo pro nábytek, protože toto dřevo je velmi pevné a vydrží generace.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.     

Záruka
2 roky
Rozměr
100 cm x 40 cm x 50 cm
Materiál
sheesham indický palisandr
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

Konferenční stolek IRENE

Kód:DE-SIL-IRENETCCH
 
u dodavatele
1 060 Kč

konferenční-odkládací stolek GIANT 60-A masiv sheesham

Kód:KS36331
 
u dodavatele
5 750 Kč
akce

konferenční stolek HORTA

Kód:CT00050WA
 
u dodavatele
7 720 Kč 8 905 Kč

Konferenční stolek LISA BASIC bílý

Kód:DE-SIL-LISABB
 
u dodavatele
1 930 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m