grafika
HOME > Doplňky > Hodiny

luxusní hodiny SUNBURST CRYSTALS 50CM

Kód:
HOD16174
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
1 932 Kč
442 Kč (23%)
: 1 490 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Luxusní nástěnné hodiny SUNBURST CRYSTALS

Barva: stříbrná

Materiál: broušená nerezová ocel, akrylové krystaly

Průměr: 50 cm

Krásné nástěnné hodiny SUNBURST s akrylovými krystaly evokující sluneční paprsky. Tyto hodiny jsou velice pěkným bytovým doplňkem a díky svému designu mohou být umístěné v různých částech interiéru. Alternativou nástěnných hodin SUNBURST jsou nástěnné hodiny DIAMOND, kde rozložení krystalů je libovolné. Hodiny DIAMOND naleznete také v naší nabídce. Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS! 

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
průměr 50 cm
Materiál
broušená nerezová ocel, akrylové krystaly
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
akce
nástěnné hodiny MODERN GOLD

nástěnné hodiny MODERN GOLD

Kód:HOD36356
 
u dodavatele
850 Kč 1 008 Kč
akce top cena
nástěnné hodiny MODERN COPPER

nástěnné hodiny MODERN COPPER

Kód:HOD36355
 
skladem
690 Kč 1 008 Kč
Hodiny GUBERNATOR masiv dub

Hodiny GUBERNATOR masiv dub

Kód:DE-PYK-GUBERNATOR
 
u dodavatele
54 370 Kč
akce
nástěnné hodiny MODERN BLACK

nástěnné hodiny MODERN BLACK

Kód:HOD16178
 
u dodavatele
850 Kč 924 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m