grafika

židle BIG ASTON STONE GREY

5 500 Kč
4 650 Kč

SKLADEM - zvýhodněná cena!

více
položek
na skladě

další položky

pohovka MODERN BAROCCO AQUA

Kód:
POH38716
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
: 31 990 Kč

Tento produkt dodáváme v různých dekorechhlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


 • Popis
 • Informace
 • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR

Pohovka MODERN BAROCCO AQUA

 • Rozměry (ŠxVxH): 238 cm x 73 cm x 97 cm 
 • Sedadlo (ŠxVxH): 180 cm x 47 cm x 63 cm 
 • Výška opěradla: 26 cm
 • Výška loketní opěrky: 26 cm
 • Výška nohou: 13 cm
 • Barva: tyrkysová
 • Materiál: samet
 • Materiálové složení: 100% polyester
 • Rám z chromovaného kovu

Produkt vychází z kolekce BAROCCO, která kombinuje sériové řady NEW BAROCCO, MODERN BAROCCO a BAROCCO. Pro všechny řady, jak sám název kolekce napovídá je charakteristický zámecký styl. Kolekce BAROCCO představuje celou škálu nábytkových prvků ze kterých sestavíte krásné sestavy a sety. Kolekce BAROCCO je typická svou zámeckou elegancí. Chcete-li se cítit jak na zámku, preferujte tuto produktovou řadu. Pro vytvoření sestav či setů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám vytvoříme zdarma interiérový návrh. 

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE BAROCCO  uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

Produkt ze sortimentu našeho německého obchodního partnera, specialisty na designový nábytek a bytové doplňky, jehož rozsáhlý sortiment je kvalitní a zaměřený na design a módní styl. Hledáte-li moderní a designové řešení interiéru, pak vám náš obchod nabízí širokou škálu v tomto originálním duchu. V případě zájmu pro Vás připravíme interiérový návrh a individuální množstevní cenovou nabídku. Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy.    

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT  

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.   

Záruka
2 roky 
Rozměr
238 cm x 73 cm x 97 cm
Materiál
samet, chromovaný kov
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
Trojsedák JUPITER rozkládací kůže

Trojsedák JUPITER rozkládací kůže

Kód:DE-PYK-JUP-3R-K
 
u dodavatele
28 180 Kč
Trojsedák LORD rozkládací, kůže

Trojsedák LORD rozkládací, kůže

Kód:DE-PYK-LOR-3R-K
 
u dodavatele
22 540 Kč
Trojsedák VEGAS kůže

Trojsedák VEGAS kůže

Kód:DE-PYK-VEG-3N-K
 
u dodavatele
21 270 Kč
Dvojsedák GUSTAV kůže

Dvojsedák GUSTAV kůže

Kód:DE-PYK-GUS-2-K
 
u dodavatele
18 600 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m