HOME > Nábytek > Úložné prostory > Regály a knihovny

regál LIMO L15 fialový

Kód:
DE-DOL-LOR-L15-FIA
Termín dodání:
2-8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
: 1 390 Kč

Tento produkt dodáváme v různých dekorechhlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR

LIMO L15 regál fialový

Rozměry: 35x154,5x38 cm
Barva: jasan combria/fialová
Materiál: LTD (lamino)

Regál ze sektorové řady LIMO značkového výrobce Dolmar. Celá řada se vyznačuje zaoblenými tvary. Barevné provedení je jasan combria, přední dvířka mají barevnou dekoraci - fialová. Dekorace je vytvořena z ABS pásky z PVC výrazné barvy. Nábytek je vyrobený z kvalitní laminátové desky. Za zmínku stojí i cenová výhodnost nábytku. Sestava Limo se skládá z 16 prvků a tento široký výběr vám zaručí si sestavit nábytek podle svých představ. Dodáváme v demontovaném stavu.

  VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
35x154,5x38 cm
Materiál
LTD (lamino)
Barva
Jasan
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
GIMMI G8 policový regál

GIMMI G8 policový regál

Kód:DE-DOL-GUMI-G8
 
u dodavatele
1 270 Kč
Závěsná vitrína INDIANAPOLIS I-21 jasan světlý

Závěsná vitrína INDIANAPOLIS I-21 jasan světlý

Kód:DE-JRS-IND-I21-JAS
 
u dodavatele
2 640 Kč
Regál NUKI NU13

Regál NUKI NU13

Kód:DE-DOL-NUKI-13
 
u dodavatele
1 370 Kč
GR-122 regál

GR-122 regál

Kód:DE-DRE-RG122
 
u dodavatele
2 520 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m