HOME > Nábytek > Studovna a kancelář > Sekretáře

sekretář HEMINGWAY masiv mahagon

Kód:
SEK35575
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
5 376 Kč
596 Kč (11%)
: 4 780 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Sekretář HEMINGWAY

  • Barva: kávová
  • Materiál: masivní mahagonové dřevo
  • Rozměry (ŠxVxH): 80 cm x 95 cm x 40 cm
  • Zpracování přírodního materiálu může vést k barevným odchylkám či nesrovnalostem

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE HEMINGWAY uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

Sériová řada HEMINGWAY nabízí nábytek a bytové doplňky (vinotéku, sekretář či odkládací stolek,  zrcadla v kvalitních dřevěných rámech z akáciového či teakového dřeva).  Kolekce HEMINGWAY je určena především milovníků přírodních materiálů v retro stylu. Produkt ze sortimentu našeho německého obchodního partnera, specialisty na designový nábytek a bytové doplňky, jehož rozsáhlý sortiment je kvalitní a zaměřený na design a módní styl. Hledáte-li moderní a designové řešení interiéru, pak vám náš obchod nabízí širokou škálu v tomto originálním duchu. V případě zájmu pro Vás připravíme interiérový návrh a individuální množstevní cenovou nabídku. Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy.    

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
 80 x 95 x 40 cm
Materiál
masivní mahagonové dřevo
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
akce
sekretář HEMINGWAY masiv sheesham

sekretář HEMINGWAY masiv sheesham

Kód:SEK36340
 
u dodavatele
7 210 Kč 7 990 Kč
akce tip
sekretář MAKASSAR NATUR 115-S masiv sheesham

sekretář MAKASSAR NATUR 115-S masiv sheesham

Kód:SEK17293
 
u dodavatele
9 890 Kč 12 516 Kč
akce
sekretář LA FLEUR masiv mahagon

sekretář LA FLEUR masiv mahagon

Kód:SEK38297
 
u dodavatele
4 480 Kč 4 890 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m