grafika
home > Svítidla > Stropní svítidla

stropní svítidlo BARRACUDA

Kód:
SS37487
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
: 6 380 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Stropní svítidlo BARRACUDA

Rozměry: 125 cm x 25 cm,  stínidlo (12x) 5cm x 6cm x 5cm, závěs 125 cm x 5 cm x 25 cm

Barva: přírodní, zlatá

Délka kabelu:  76 cm

Materiál: masivní teakové dřevo

Energetická třída: A++ až E

Světelný zdroj: 12 x E27, max. 40W

EXOTICKÁ BARRACUDA

Stropní svítidlo je z kolekce BARRACUDA, která představuje originální zpracování a dokonalý přírodní vzhled. Malé prasklinky a suky jsou pro tyto výrobky typické. Produkty z této kolekce jsou vyráběny z teakového dříví, které je nejžádanější pro výrobu nábytku, protože toto dřevo nevyžaduje prakticky žádnou následnou údržbu. Teakový nábytek neztrácí na své hodnotě ani po mnoha letech a lidově řečeno, mezi dřevem to je dokonalý držák. Teakové dřevo je rozšířené, ale Indonesie je největším producentem tohoto velmi kvalitního dřeva.  Produkty z kolekce BARRACUDA jsou cenově náročnější, ale cena odpovídá materiálu, kvalitě a především životnosti. Exotický neotřelý vzhled však hovoří sám za sebe. 

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE BARRACUDA  uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.   

Záruka
2 roky 
Rozměr
125 cm x 25 cm
Materiál
masivní teakové dřevo
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

stropní svítidlo GLOBE CHROM I

Kód:SS16417
Kolekce:
sssu dodavatele
4 620 Kč
new

stropní svítidlo LOFT IRON GREY

Kód:SS38152
Kolekce:
sssu dodavatele
6 230 Kč

stropní svítidlo LUZ III BLACK-GOLD

Kód:SS37700
Kolekce:
sssu dodavatele
2 150 Kč

stropní svítidlo BELL WHITE

Kód:HL00100WH
Kolekce:
sssu dodavatele
2 900 Kč
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m